Müükhouse
City Centre Cottage with Garden and Veranda
148 400 €
1562 €/m²
3
Toad kokku
95 m²
Elamispind
120 m²
Aed
Kirjeldus
This city centre cottage offers 95m² of living space, featuring a ground floor open-plan living area with a recently installed Akena veranda. The property includes a downstairs WC, two bedrooms upstairs with one having a reversible air conditioner and en-suite bathroom, and a downstairs WC. The garden measures approximately 120m² and includes a permanent garden shed. The property is in good condit...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
42 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

utility room
City Centre Cottage with Garden and Veranda
148 400 €
1562 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Sextant France
Viide: 27405
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.