Müükhouse
Charming Villa with Studio near Uzès
745 000 €
3548 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
210 m²
Elamispind
1400 m²
Krunt
Kirjeldus
This villa, featuring five bedrooms and two bathrooms, is located in a tranquil setting between Uzès and Nîmes. The property includes a landscaped garden of over 1,400 m², a swimming pool, and an independent studio of 28 m². The living space, with travertine floors and a contemporary kitchen, opens onto a terrace, while the exterior is characterised by a stone facade and wooden cladding.
Ehitusaasta1992
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

Charming Villa with Studio near Uzès
745 000 €
3548 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ESPACES ATYPIQUES Nimes Uzes
Viide: 16465
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.