Müükhouse
Charming Townhouse in Grevenmacher Centre
530 000 €
5699 €/m²
Grevenmacher
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom townhouse, built in 1940, is located in the heart of Grevenmacher. The ground floor includes an entrance hall, living room with dining area, equipped kitchen, bedroom, bathroom, and laundry room. The first floor features an additional bedroom and separate WC, while the second floor offers a third bedroom. The property also includes a cellar for storage and is situated in a livel...
Ehitusaasta1940
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,9 km8 minLennujaam
15 km39 minHaridus
Lasteaed
1,4 km23 minKeskkool
100 m1 minÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
10 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
300 m5 minHaigla
11 km29 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
1,0 km16 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.