Müükapartment
Charming T3 with Balcony near Lycées
129 900 €
1644 €/m²
3
Toad kokku
79 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located on the third floor of a small, intimate building with only six units, offers a spacious entrance leading to a bright living area with balcony access. The kitchen opens onto a terrace, while the sleeping area includes two bedrooms, a bathroom, and an independent WC, with ample storage space. Original parquet flooring adds character, and a private garage is incl...
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus3
Lisaomadused
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, orpi.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
82 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

other room
Charming T3 with Balcony near Lycées
129 900 €
1644 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Orpi Brive Immobilier Rd
Viide: 9F0Y-4CD-TEM
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.