Müükhouse
Charming Stone House with Terrace in Aywaille
149 000 €
1242 €/m²
Aywaille
2
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
188 m²
Krunt
12 m²
Terrass
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom house in Aywaille offers approximately 120 m² of living space, featuring a hall, living room, kitchen with dining area, bathroom, two bedrooms, attic, and cellars. The property includes a 12 m² terrace, a 100 m² storage space, and a front courtyard for parking or outdoor use. The house is equipped with PVC double-glazed windows and electric heating, and requires renovation.
SeisukordVajab remonti
Korrust3
KüteElekter
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
1015 kWh/m²/yrG
Class G — 1015 kWh/m²/yr
Asukoht
Aywaille
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
2,9 km8 minÜlikool
15 km38 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km9 minToidupood
2,5 km7 minRestoran
2,7 km7 minKaubanduskeskus
19 km50 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
2,8 km7 minHaigla
4 km9 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km9 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
4 km9 minPhoto Tour