Müükhouse
Charming Stone House with Garden in Virazeil
370 000 €
2151 €/m²
MARMANDE
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
172 m²
Elamispind
1432 m²
Krunt
1432 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom property, featuring two bathrooms and two WC, is located in the charming village of Virazeil. The main house, built in 1800, offers spacious volumes and a functional layout, including a 42 m² living room with a fireplace, an independent 25 m² kitchen, and a utility room. The property also includes a second, partially finished house with a 50 m² living area and a large garden of 1,...
Ehitusaasta1800
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
194 kWh/m²/yrD
Class D — 194 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
42 kg CO²/m²/yrD
Class D — 42 kg CO²/m²/yr
Asukoht
MARMANDE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
200 m3 minLennujaam
45 km1.9hHaridus
Lasteaed
400 m6 minAlgkool
400 m7 minKeskkool
500 m8 minÜlikool
44 km1.9hRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
900 m14 minHaigla
100 m1 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,6 km25 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour

living room

Charming Stone House with Garden in Virazeil