Müükhouse
Charming Stone House with Garden in Rodelle
63 000 €
1500 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
42 m²
Elamispind
670 m²
Krunt
670 m²
Aed
Kirjeldus
This charming stone house, built in 1750, offers approximately 42 m² of living space. It features a living area with a wood-burning stove, a bedroom, a bathroom with WC, and additional sleeping space in the attic. The property includes a 670 m² garden, a 15 m² wooden terrace, and an independent garage, all situated on a 950 m² plot in a verdant setting.
Ehitusaasta1975
Energiaklass
483 kWh/m²/yrG
Class G — 483 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
18 kg CO²/m²/yrC
Class C — 18 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
19 kmLennujaam
141 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
5 kmKeskkool
11 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
18 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.