Müükhouse
Charming Renovated Barn in Laroin
240 000 €
2087 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
115 m²
Elamispind
250 m²
Krunt
250 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom house, including a suite, features a recently renovated interior with a modern yet authentic feel. The ground floor offers a living space with an open-plan kitchen and a 11 m² veranda leading to a 250 m² garden. The property includes a bathroom, two additional bedrooms with built-in wardrobes, and a WC on the ground floor, with parking available.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
179 kWh/m²/yrC
Class C — 179 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.