Müükhouse
Charming Maison with Two Properties near Alpilles
549 000 €
2773 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
198 m²
Elamispind
6492 m²
Krunt
6492 m²
Aed
Kirjeldus
This property features two independent living spaces, situated on a 6,492 m² plot surrounded by olive trees, offering a tranquil setting. The main house includes a spacious living area with a kitchen, a bright dining room, a living room, a master bedroom with en-suite bathroom, and two additional bedrooms with a second bathroom. The second, 50 m² unit comprises a living space, a bedroom, a bathroo...
SeisukordSuurepärane
Lisaomadused
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
135 kWh/m²/yrC
Class C — 135 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
21 kmLennujaam
39 kmHaridus
Algkool
8 kmKeskkool
16 kmÜlikool
21 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
10 kmToidupood
5 kmRestoran
3 kmKaubanduskeskus
25 kmTervishoid
Arst
10 kmHaigla
19 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
8 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.