Müükhouse
Charming Maison with Pool on Noirmoutier
805 000 €
3500 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
230 m²
Elamispind
665 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-room house features a spacious entrance leading to a 57 m² living room with bay windows overlooking a private, enclosed garden with a pool. The open-plan kitchen, 20 m² in size, is well-equipped and opens onto a terrace. The ground floor includes a home office and a master suite with a dressing room and en-suite WC, both opening onto the terrace and pool. The upper floor accommodates four...
Energiaklass
224 kWh/m²/yrD
Class D — 224 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
39 kg CO²/m²/yrD
Class D — 39 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
50 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
19 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

Charming Maison with Pool on Noirmoutier
805 000 €
3500 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
David TOULOUSE
Viide: 953564
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu