Müükhouse
Charming House with Pool in La Bouilladisse
615 000 €
5694 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
108 m²
Elamispind
1155 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house, with two bathrooms and two WC, is located in a tranquil, green setting in La Bouilladisse. The property features a 10 m² terrace, a 15 m² veranda, and a 1,000 m² garden with a swimming pool. It includes a studio with a private garden and jacuzzi, offering additional living space.
Ehitusaasta1983
Energiaklass
122 kWh/m²/yrC
Class C — 122 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
30 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
21 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.