Müükhouse
Charming House with Large Garden in Countryside
240 000 €
1983 €/m²
6
Toad kokku
2
Magamistoad
121 m²
Elamispind
1920 m²
Krunt
Kirjeldus
This independent house features three bedrooms, one bathroom, and one additional bathroom. The ground floor includes a spacious entrance, kitchen, large living area, lounge, and two bedrooms. The partially finished attic offers potential for additional bedrooms, office space, or leisure areas. The property is set on a 1920 m² arborable garden, with a terrace and balcony, and is located in a quiet,...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
557 kWh/m²/yrG
Class G — 557 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
18 kg CO²/m²/yrC
Class C — 18 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.