Müükhouse
Charming House with Garden in Tergnier
76 000 €
987 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
77 m²
Elamispind
500 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house, built in 1954, features two bright bedrooms, a kitchen, a living room with a fireplace, a bathroom, and two WCs. The property includes a 500 m² garden and a garage. Situated in Tergnier, it is close to local amenities and schools, offering a peaceful family environment.
Ehitusaasta1954
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
373 kWh/m²/yrF
Class F — 373 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
73 kg CO²/m²/yrF
Class F — 73 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
86 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
18 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus

Charming House with Garden in Tergnier
76 000 €
987 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD France / Graziella Falaise
Viide: 2027820
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.