Müükhouse
Charming House with Garden in Sousceyrac
189 000 €
1629 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
116 m²
Elamispind
2125 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom house, located near the town centre of Sousceyrac-en-Quercy, offers three spacious bedrooms, one with a balcony. The property features a large, well-landscaped garden and a private garage for parking. A south-facing terrace provides an ideal space for enjoying the outdoors.
Ehitusaasta1953
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
314 kWh/m²/yrE
Class E — 314 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
11 kmLennujaam
118 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
29 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmPhoto Tour

Charming House with Garden in Sousceyrac
189 000 €
1629 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Dr House Immo Aix
Viide: DELBOSDHI1292
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.