Müükhouse
Charming House with Garden in Jouars Pontchartrain
464 000 €
2564 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
181 m²
Elamispind
2350 m²
Krunt
28 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom house is located in the town centre, within walking distance of all amenities. It features a generous living space with a 44 m² living room and a 28 m² veranda, alongside a fully equipped kitchen with dining area. The property includes a double garage and a south-facing garden of 2,350 m².
Ehitusaasta1900
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
11 kmKeskkond

other room
Charming House with Garden in Jouars Pontchartrain
464 000 €
2564 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Neauphle
Viide: 1606
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.