Müükhouse
Charming House with Garden in Bezons
320 000 €
4000 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
80 m²
Elamispind
198 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house features a terrace, garden, and a basement with garage space. The property is located in a quiet, residential area with easy access to public transport and local amenities.
Ehitusaasta1970
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
23 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond

Charming House with Garden in Bezons
320 000 €
4000 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 338 000 € | 4225 € / m² | Algne |
| 15. märts 2026 | 320 000 € | 4000 € / m² | -5.3% |