Müükapartment
Charming Ground Floor Flat with Terrace in Mortsel
289 000 €
3524 €/m²
Hendrik Consciencelaan 53 GLV
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom ground floor flat is located in a quiet yet central street in Mortsel. Constructed in 1950, the property features a functional layout with a spacious living room, a fully equipped kitchen, and a modern bathroom with a shower and bath. The flat includes a pleasant terrace and a small interior garden, offering a private outdoor space. It is situated near schools, shops...
Ehitusaasta1950
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
289 kWh/m²/yrC
Class C — 289 kWh/m²/yr
Asukoht
Hendrik Consciencelaan 53 GLV
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
600 m10 minMetroopeatus
4 km12 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minKeskkool
4 km10 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m7 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour

Asukoht
Hendrik Consciencelaan 53 GLV
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.