Müükapartment
Charming Flat with Terrace in Seugy
225 000 €
3125 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat features exposed beams and stone walls, offering a unique character. The living space is approximately 40 m² with an open-plan kitchen and access to a terrace and garden. The property includes a large hallway with a walk-in closet, a separate WC, a spacious bathroom with a laundry area, and two comfortable bedrooms. Located in a quiet area, it is close to school...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
8 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.