Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Apartment with Terrace in Saumur
1 / 3
MüükKorter

Apartment with Terrace in Saumur

148 000 €
2176 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 3. juuni 2026

4
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind

Kirjeldus

This centrally located apartment in Saumur features four rooms, including a potential second bedroom. It offers a terrace, a basement, and is situated on a pedestrian street with low charges and nearby shops. The property is on the second floor and includes parking nearby.

SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2 / 4
KüteElekter

Lisaomadused

Kamin
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: 3gimmo.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 2× alates lisamisest
Jälgitud alates 3. juuni 2026
Alghind175 000 €2574 € /m²
Muutus-27 000 €-15.4%
Praegune148 000 €2176 € /m²
175 000 €148 000 €3. juuni21. aug14. sept
3. juuni 2026175 000 €2574 € /m²Algne
21. aug 2026159 000 €2338 € /m²-9.1%
14. sept 2026148 000 €2176 € /m²-6.9%

Energiatõhusus

Energiaklass

211 kWh/m²/a
D
Class D: 211 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

46 kg CO²/m²/a
D
Class D: 46 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
115 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
ParuvenduParuvenduAvaneb uuel vahekaardilBien'iciBien'iciAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
3G IMMO-CONSULTANT - Eric VERNEAU
EI - Eric VERNEAU
Viide: 222024EV-2000019186

Photo Tour

Söögituba - Apartment with Terrace in Saumur

dining room

Elutuba - Apartment with Terrace in Saumur

living room

Elutuba - Apartment with Terrace in Saumur

living room

Apartment with Terrace in Saumur
148 000 €2176 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Apartment with Terrace in Saumur
Saumur · 68 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor