Müükhouse
Charming Cottage with River View
127 000 €
2822 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Kirjeldus
This charming one-bedroom cottage features a south-facing orientation and a private garden with a river running alongside, offering a tranquil and bucolic setting. The property includes an independent kitchen, a bathroom, and a fireplace. It is located in a shared ownership scheme with 344 lots and has individual electric heating.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
35 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
8 kmKeskkool
8 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
13 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
4 kmRestoran
4 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
7 kmArst
9 kmHaigla
16 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.