Müükapartment
Charming Apartment with Parking in Saint-Jean-de-Luz Centre
1 415 000 €
11 598 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
122 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom apartment is located in the centre of Saint-Jean-de-Luz. The property includes a private parking space, two living rooms, a dining room, kitchen, two bathrooms, and a master suite. It is situated near shops and the beach, offering a convenient walkable lifestyle.
Ehitusaasta1900
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2 / 4
KüteGaas
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
155 kWh/m²/yrC
Class C — 155 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
34 kg CO²/m²/yrD
Class D — 34 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu

bedroom
Charming Apartment with Parking in Saint-Jean-de-Luz Centre
1 415 000 €
11 598 €/m²
Avaldaja
Hardoy Immobilier
Viide: 132216162
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.