Müükapartment
Charming Apartment with North-East View in Mortsel
149 000 €
2483 €/m²
Antwerpsestraat 74 2
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
Kirre
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor in Mortsel, offering a bright living space with north-east facing windows. The kitchen is integrated and equipped with quality appliances, while the spacious bedroom includes an attached bathroom with a shower in a bathtub. Situated centrally in Mortsel, the property is close to essential amenities and public transport, provid...
SeisukordHea
Korrus2
KüteGaas
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immovlan.be
Energiatõhusus
Energiaklass
505 kWh/m²/yrF
Class F — 505 kWh/m²/yr
Asukoht
Antwerpsestraat 74 2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
600 m10 minMetroopeatus
5 km12 minLennujaam
29 km1.2hHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minKeskkool
4 km10 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
300 m5 minRestoran
0 m1 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
600 m9 minHaigla
1,2 km18 minVeterinaaria
1,1 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
Antwerpsestraat 74 2
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.