Müükhouse
Charming 4-Bed House near Tanchet Beach, Les Sables-d'Olonne
592 800 €
7229 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
82 m²
Elamispind
234 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house, built in 1950, features an open-plan living area with a kitchen, and a garden. It includes a bathroom with WC on the ground floor, and three bedrooms with parquet flooring and a fireplace on the upper floor. A garage and a separate outbuilding are also part of the property, offering potential for extension or conversion.
Ehitusaasta1950
Energiaklass
364 kWh/m²/yrF
Class F — 364 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
78 kg CO²/m²/yrF
Class F — 78 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
57 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
3 kmKeskkond

592 800 €
7229 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ITI
Viide: 132167695
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. dets 2025 | 599 000 € | 7305 € / m² | Algne |
| 27. jaan 2026 | 592 800 € | 7229 € / m² | -1.0% |