Müükapartment
Charming 2-Bed Flat with Balcony in Fameck
164 999 €
3300 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located in Fameck, close to shops, schools, medical facilities, and motorway access. It features an open-plan kitchen, a living area, a bedroom, and a bathroom with a bath. Additional amenities include a balcony, a secure underground garage, and an intercom system.
Energiaklass
153 kWh/m²/yrC
Class C — 153 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
28 kg CO²/m²/yrC
Class C — 28 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmKeskkond

other room
Charming 2-Bed Flat with Balcony in Fameck
164 999 €
3300 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HINDE ARHZAF
Clear Lg Immo
Viide: 412362
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 26. apr 2026 | 165 000 € | 3300 € / m² | Algne |
| 8. mai 2026 | 165 001 € | 3300 € / m² | +0.0% |
| 10. mai 2026 | 165 000 € | 3300 € / m² | -0.0% |
| 14. mai 2026 | 164 999 € | 3300 € / m² | -0.0% |