Müükapartment
Charming 2-Bed Apartment in Paris 16th
468 000 €
9551 €/m²
2
Toad kokku
49 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located in a quiet area, close to transport links (lines 9 and 10) and shops. Situated on the first floor with access by lift, it features high ceilings, parquet flooring, and mouldings. The apartment includes a living room, bedroom, independent kitchen, bathroom, and separate toilet, along with a private cellar. A resident caretaker is present, and the property is pa...
Ehitusaasta1912
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

other room

Charming 2-Bed Apartment in Paris 16th
468 000 €
9551 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Paris 16 Auteuil
Viide: 5455
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.