Müükhouse
Charmante maison familiale 125 m²
398 000 €
3184 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
Kirjeldus
Charmante maison familiale nichée dans un environnement paisible et verdoyant, sur un terrain généreux de 1080 m², offrant un cadre de vie privilégié en pleine nature.<br>La maison propose quatre chambres, idéales pour une famille ou pour aménager un espace bureau.<br>Vous y découvrirez également un salon lumineux, véritable pièce de vie conviviale, ainsi qu’une cuisine fonctionnelle propice aux m...
Ehitusaasta1970
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
4 kmPhoto Tour