Müükhouse
Charmant House with Terrace in Latinne
Alates 299 000 €
1759 €/m²
Braives
6
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
170 m²
Elamispind
497 m²
Krunt
28 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom house, built in 1874, features a vaulted basement of 24 m² and a spacious 37 m² open-plan living area with a semi-equipped kitchen. The property includes a 28 m² terrace, a private garden, and a 34 m² garage with a 19 m² mezzanine. It is located in the sought-after village of Latinne, close to parks and walking paths.
Ehitusaasta1874
Energiaklass
255 kWh/m²/yrC
Class C — 255 kWh/m²/yr
Asukoht
Braives
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
10 km27 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
3 km9 minAlgkool
4 km11 minKeskkool
9 km23 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,2 km6 minToidupood
5 km12 minRestoran
200 m4 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
2,2 km6 minArst
5 km13 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
2,6 km7 minRand
6 km17 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.