Müükhouse
Charmant House with Garden in Deurne
169 000 €
1550 €/m²
Lakborslei 247, 2100 Deurne
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
109 m²
Elamispind
75 m²
Krunt
11 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom house, requiring modernisation, features a partially fitted kitchen with a fridge freezer, oven, and electric hob. The property includes a covered 11 m² terrace and a garden with a small workshop. The living area is accessible via a hallway, with a sunny garden and a charming tiled bedroom on the lower floor.
Energiaklass
390 kWh/m²/yrD
Class D — 390 kWh/m²/yr
Asukoht
Lakborslei 247, 2100 Deurne
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
2,6 km7 minMetroopeatus
900 m14 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minKeskkool
4 km9 minÜlikool
1,8 km29 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
0 m1 minRestoran
500 m8 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
600 m9 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
4 km11 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

Asukoht
Lakborslei 247, 2100 Deurne
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.