Müükhouse
Characterful Villa to Restore with Garden in Padova
420 000 €
2111 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
199 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-storey detached villa features a ground floor with entrance, large kitchen, living room, bathroom, utility room, and garage. The first floor includes three bedrooms, a bathroom, storage room, and two terraces. The property includes a private garden and is located in a quiet area just outside the city walls, with convenient access to local amenities.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
27 kmÜlikool
LähedalRand
19 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.