Müükhouse
Characterful Two-Storey House in Duronia
15 000 €
231 €/m²
Via Roma 9, Duronia
5
Toad kokku
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-room, one-bathroom independent house is located in the heart of Duronia, a charming mountain village. The ground floor features a living kitchen with a fireplace and a bright living room with a utility room. The first floor includes two bedrooms, a bathroom, and a balcony. The property also includes a cellar and is equipped with autonomous heating.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Asukoht
Via Roma 9, Duronia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km21 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
86 km3.7hHaridus
Ülikool
18 km46 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
7 km17 minToidupood
5 km13 minRestoran
4 km11 minPank
7 km17 minTervishoid
Apteek
5 km13 minArst
5 km13 minHaigla
18 km46 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km10 minRand
34 km1.5hPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.