Müükhouse
Characterful Townhouse with Development Potential in Kruisem
460 000 €
1314 €/m²
Kruisem
5
Magamistoad
1
Vannitoad
350 m²
Elamispind
500 m²
Krunt
Kirjeldus
This characterful townhouse, built in 1874, features five bedrooms, one bathroom, and a large attic. Situated on a 500 m² plot in the centre of Kruisem, it includes three garages and a garden. The property requires a total renovation and offers significant development potential, with a central location ideal for apartment construction.
Ehitusaasta1874
SeisukordVajab remonti
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
574 kWh/m²/yrF
Class F — 574 kWh/m²/yr
Asukoht
Kruisem
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
7 km19 minLennujaam
47 km2.0hHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
23 km1hÜlikool
17 km44 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
0 m1 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
27 km1.2hPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
300 m4 minHaigla
8 km20 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.