Müükhouse
Characterful House with Terrace in Halle Centre
425 000 €
2237 €/m²
Halle
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
190 m²
Elamispind
25 m²
Krunt
74 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom house features a commercial ground floor with a 51.40m² shop space, a first-floor living area with a 35.00m² salon and a 14.00m² kitchen, and a second-floor with two bedrooms and a bathroom. The property includes a city garden and a 74.00m² terrace, situated in the centre of Halle.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
0 kWh/m²/yrD
Class D
Asukoht
Halle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
300 m5 minMetroopeatus
9 km24 minLennujaam
23 km1.0hHaridus
Lasteaed
500 m8 minAlgkool
10 km26 minKeskkool
5 km14 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
0 m1 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km23 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.