Müükapartment
Characterful Flat with South View in Paris
1 140 000 €
10 654 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
107 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom flat is located on the first floor of a historic building with a lift, featuring a paved courtyard. The property, with seven south-facing windows, includes a double living room, three bedrooms, storage space, a utility room, an entrance with a window, a kitchen, a bathroom, and a WC. It offers a clear view and requires renovation.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
278 kWh/m²/yrE
Class E — 278 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
61 kg CO²/m²/yrE
Class E — 61 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.