Müükapartment
Characterful Apartment with Fireplace in Versailles
1 150 000 €
8456 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
136 m²
Elamispind
29 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This six-bedroom apartment features a fireplace and double exposure for optimal light. The property includes a private elevator, three bathrooms, and three toilets, situated near the historic Saint-Louis district and close to the Château de Versailles park.
Ehitusaasta1991
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus1
Energiaklass
142 kWh/m²/yrD
Class D — 142 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
31 kg CO²/m²/yrD
Class D — 31 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
8 kmLennujaam
16 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond

attic
Characterful Apartment with Fireplace in Versailles
1 150 000 €
8456 €/m²
Avaldaja
BARNES Versailles
Viide: 132388905
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.