Müükapartment
Characterful Apartment with Balconies in Tournai
225 000 €
1815 €/m²
Boulevard Léopold 73, 7500 Tournai
3
Magamistoad
2
Vannitoad
124 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, approximately 124 m², is located at the entrance of Tournai. It features a spacious entrance hall with integrated storage, a bright living room with parquet flooring, mouldings, and a fireplace, and a highly equipped kitchen with marble worktops. The property includes three large bedrooms, two with private balconies, and a bathroom with marble finishes. Additional ame...
SeisukordUus
Korrus3 / 5
Energiaklass
279 kWh/m²/yrD
Class D — 279 kWh/m²/yr
Asukoht
Boulevard Léopold 73, 7500 Tournai
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
19 km48 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minAlgkool
1,7 km26 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
2,0 km31 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
0 m1 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

Asukoht
Boulevard Léopold 73, 7500 Tournai
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.