Müükhouse
Character Townhouse with Courtyard in Le Mans
2 100 000 €
5801 €/m²
18
Toad kokku
10
Magamistoad
10
Vannitoad
362 m²
Elamispind
580 m²
Krunt
Kirjeldus
This ten-bedroom townhouse features five bathrooms, five en-suite shower rooms, and twelve separate WCs. The property includes a spacious salon-dining room, a kitchen, a meeting room, and a courtyard-terrace, situated in the historic centre near the Saint-Julien Cathedral.
Ehitusaasta1950
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, luxuryestate.com
Energiatõhusus
Energiaklass
205 kWh/m²/yrD
Class D — 205 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrD
Class D — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
143 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

courtyard

bedroom

bedroom

dining room

bedroom

Character Townhouse with Courtyard in Le Mans
2 100 000 €
5801 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Karacterre®
Viide: 132009423
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.