Müükhouse
Character Town House with Garden in Châtellerault Centre
204 750 €
1219 €/m²
7
Toad kokku
168 m²
Elamispind
195 m²
Krunt
Kirjeldus
This seven-bedroom town house features a bathroom, a covered terrace, and a garden. The property offers parquet flooring, fireplaces, and is situated in the hyper-centre of Châtellerault, close to local amenities and the TGV station.
Ehitusaasta1850
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
116 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
21 kmPank

courtyard
Character Town House with Garden in Châtellerault Centre
204 750 €
1219 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Capifrance
Viide: 340934916962
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.