Müükhouse
Character Loft with Garage in Central Cholet
224 675 €
2316 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
97 m²
Elamispind
119 m²
Krunt
Lõuna
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This one-bedroom loft features an open-plan layout with a mezzanine, a fitted kitchen with a cellar, and a separate WC. The property includes a south-facing garage and a 60 m² workshop, situated in the city centre with convenient transport links.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
56 kmHaridus
LähedalRand
19 kmKeskkond

living room
Character Loft with Garage in Central Cholet
224 675 €
2316 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. aug 2025 | 239 900 € | 2473 € / m² | Algne |
| 8. apr 2026 | 224 675 € | 2316 € / m² | -6.3% |