Müükhouse
Character House with Pool in Riorges
399 000 €
1995 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
200 m²
Elamispind
649 m²
Krunt
Lõuna
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This character house, built in 1970, offers approximately 200 m² and includes eight rooms with five bedrooms. It features a garden, courtyard, terrace, balcony, loggia, and a pool, with parking and double glazing. The property is located in a residential area of Riorges and benefits from a pool house and granules heating system.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
202 kWh/m²/yrD
Class D — 202 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
48 kg CO²/m²/yrE
Class E — 48 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
71 kmHaridus
LähedalRand
6 kmKeskkond

Character House with Pool in Riorges
399 000 €
1995 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IMMO DIFFUSION
Viide: id-UBW180448-2005
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 12. märts 2026 | 459 000 € | 2295 € / m² | Algne |
| 8. mai 2026 | 399 000 € | 1995 € / m² | -13.1% |