Müükhouse
Character House with Pool in Mennecy Centre
599 000 €
3203 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
187 m²
Elamispind
1341 m²
Krunt
1341 m²
Aed
Kirjeldus
This seven-bedroom house features a recently rehabilitated interior and a 1,341 m² garden with a pool. The property includes a 45 m² garage, a 30 m² heated workshop, and is located in the centre of Mennecy with easy access to amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

living room
Character House with Pool in Mennecy Centre
599 000 €
3203 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.