Müükhouse
Character House with Garden in Île de Versailles, Nantes
1 035 000 €
4500 €/m²
10
Toad kokku
6
Magamistoad
1
Vannitoad
230 m²
Elamispind
180 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-level, 230 m² family house is located in the sought-after Île de Versailles area of Nantes. It features six bedrooms, one bathroom, two shower rooms, and four WCs, with a kitchenette in one bedroom for independent living. The property includes a garden with a terrace, a cellar, and retains original features such as mosaic floors and fireplaces, offering a warm and authentic atmosphere.
Ehitusaasta1900
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
150 kWh/m²/yrC
Class C — 150 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
27 kg CO²/m²/yrC
Class C — 27 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

garden
Character House with Garden in Île de Versailles, Nantes
1 035 000 €
4500 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
BRIGITTE SAUVAGER IMMOBILIER
Viide: 2048
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.