Müükhouse
Character Farmhouse with Garden in 27200
272 000 €
2519 €/m²
5
Toad kokku
108 m²
Elamispind
4850 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-room farmhouse requires renovation and features a living area of 40 m², a kitchen, and a garden. The property includes a workshop, additional outbuildings, and is situated in a rural setting with a total land area of 4850 m².
Ehitusaasta1920
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, iadfrance.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

utility room
Character Farmhouse with Garden in 27200
272 000 €
2519 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1949381
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. märts 2026 | 292 000 € | 2704 € / m² | Algne |
| 8. apr 2026 | 272 000 € | 2519 € / m² | -6.8% |