Müükapartment
Character Duplex with Mountain View in Lissieu
335 000 €
2233 €/m²
4
Toad kokku
150 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kagu
Suund
Kirjeldus
This two-storey, four-room duplex features two bedrooms, two bathrooms, and two toilets. The property offers a south-eastern exposure with views of the Monts d'Or, along with two outdoor parking spaces. Situated in a verdant, sought-after environment near Lyon, the duplex combines old-world charm with modern comforts.
Ehitusaasta1700
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2 / 2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

dining room
Character Duplex with Mountain View in Lissieu
335 000 €
2233 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1570425
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. dets 2025 | 360 000 € | 2250 € / m² | Algne |
| 8. veebr 2026 | 349 000 € | 2181 € / m² | -3.1% |
| 8. veebr 2026 | 360 000 € | 2250 € / m² | +3.2% |
| 9. veebr 2026 | 349 000 € | 2181 € / m² | -3.1% |
| 23. märts 2026 | 335 000 € | 2233 € / m² | -4.0% |