Müükhouse
Chalet with Terrace in Casco Antiguo
650 000 €
4194 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
155 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom chalet features a terrace and air conditioning. The property is located in the historic Casco Antiguo, near Plaza de Los Naranjos, with a communal patio and a solarium. The chalet is in good condition and has a Mediterranean-style interior.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
108 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu

Chalet with Terrace in Casco Antiguo
650 000 €
4194 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Berasa Inmobiliaria
Viide: 132479093
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.