Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Chalet with Storage in Calatorao

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
MajaAlpimaja

Chalet with Storage in Calatorao

40 000 €
310 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 18. veebr 2026

3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
129 m²
Elamispind

Kirjeldus

This chalet features three bedrooms and is situated on two floors, including a storage space. The property is in good condition and offers a direct sale opportunity without the need for possession. Located in Calatorao, it presents a practical investment option.

SeisukordHea
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 18. veebr 2026
Alghind55 000 €426 € /m²
Muutus-15 000 €-27.3%
Praegune40 000 €310 € /m²
55 000 €40 000 €18. veebr11. juuli
18. veebr 202655 000 €426 € /m²Algne
11. juuli 202640 000 €310 € /m²-27.3%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
5 km
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
27 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
5 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
4 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
5 km
Veterinaaria
10 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
39 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Chalet with Storage in Calatorao

facade

Chalet with Storage in Calatorao
40 000 €310 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor