Müükhouse
Chalet with Sea View and Pool in Cap Martí
1 799 000 €
4734 €/m²
9
Toad kokku
5
Magamistoad
5
Vannitoad
380 m²
Elamispind
1793 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom chalet is situated on a private 1,793 m² plot, offering approximately 380 m² of living space. The property features a modern kitchen with an island, a spacious open-plan living area with a fireplace, and a large terrace with sea views. It includes a private pool, garden, and a second-floor gym or potential additional bedroom, all within the Parque Natural de la Gr...
Ehitusaasta1980
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
82 kmHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.