Müükhouse
Chalet with Pool in Mas Mestre
365 000 €
5069 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
8 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom chalet includes one bathroom and a balcony of 8 m². The property features a terrace and a plot of land with a approved pool project, situated in the tranquil area of Mas Mestre.
Ehitusaasta1982
Energiaklass
186 kWh/m²/yrG
Class G — 186 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
98 kg CO²/m²/yrG
Class G — 98 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
20 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalArst
3 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

Chalet with Pool in Mas Mestre
365 000 €
5069 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
FINCAS CATALUNYA
Viide: FC__OLI851
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. mai 2026 | 389 000 € | 5403 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 365 000 € | 5069 € / m² | -6.2% |