Müükhouse
Chalet with Pool in Jimenado, Torre Pacheco
274 900 €
3570 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
77 m²
Elamispind
Kirjeldus
This chalet offers two bedrooms and two bathrooms, covering an area of 77 m². It features a private swimming pool and is in good condition. Located in Jimenado, Torre Pacheco.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

living room

terrace patio

bedroom

pool area

bathroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.