One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Chalet with Pool in Castellane
1 / 11
MüükMaja

Chalet with Pool in Castellane

109 000 €
3633 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
30 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
11 m²
Terrass

Kirjeldus

This chalet features two bedrooms, one bathroom, and is fully furnished. It includes a private, enclosed garden of approximately 170 m², a covered terrace of 11 m², and two private parking spaces. Located in the sought-after Cheiron residence, it offers amenities such as a collective pool and year-round security, with excellent potential for seasonal lettings due to its proximity to Lac de Castill...

Ehitusaasta2014
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
KüteElekter

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Möbleeritud
Mullivann

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
10 km
Lennujaam
61 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Algkool
4 km
Keskkool
3 km
Ülikool
32 km
Raamatukogu
3 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
4 km
Restoran
Lähedal
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
10 km
Haigla
4 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
Lähedal

Photo Tour

Aed - Chalet with Pool in Castellane

land plot

Aed - Chalet with Pool in Castellane

garden

Söögituba - Chalet with Pool in Castellane

dining room

Köök - Chalet with Pool in Castellane

kitchen

Magamistoad - Chalet with Pool in Castellane

bedroom

Terrass - Chalet with Pool in Castellane

terrace patio

Aed - Chalet with Pool in Castellane

garden

Pesuköök - Chalet with Pool in Castellane

utility room

Aed - Chalet with Pool in Castellane

garden

Chalet with Pool in Castellane
Chalet with Pool in Castellane
Chalet with Pool in Castellane
109 000 €
3633 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Bien'ici
Avaldaja
CASTELLANE IMMOBILIER
Viide: 1423
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.