Müükhouse
Chalet with Pool in Cala de Finestrat
578 500 €
1775 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
326 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom chalet features a private pool and garden. Situated in a prestigious complex, it offers impressive sea views and is located near the vibrant city life and beaches. The property includes an open-plan, fully equipped kitchen with large windows for panoramic views.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
43 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.